«
Şanlıurfa’da artan uyuşturucu madde ticareti korkutucu boyutlara geldi. Uyuşturucu madde satışı o kadar attı ki mahalle muhtarı imza kampanyası başlattı.

Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesine bağlı Akşemsettin Mahallesi muhtarı Tayyip Teber İzol, gece saatlerinde mahallesinde uyuşturucu madde satışlı yapıldığı belirterek bunun önüne geçilmesi için imza toplayacaklarını söyledi.

Sosyal medya hesabından vatandaşları imza kampanyasına katılmaya davet eden Teber İzol, şunları söyledi:

“Son zamanlarda mahallemizde uyuşturucu satan ve kullananlarla ilgili halkımızdan yoğun bir şikayet var. Özellikle Akşemsettin İ.Ö.O bölgesi ve kıyı kesimlerde uyuşturucu elemanları gece saatlerinde ciddi anlamda milletimizi rahatsız ediyor, rahatsız etmekle yetinmeyip tehdit girişiminde bulunuyorlar.

Dün gece yarısı bizzat şahsım bahsettiğim yerlere gittim dolaştım ve gerçekten kabul edilir hiç bir tarafı yok. Konu mahallemizin can ve mal güvenliği için çok önemli. Kendini bilmez birkaç grup çirkin işler yapıp mahallemizin huzurunu bozamaz, buna hiç kimsenin hakkı yoktur. Konu kendi nezdimde oldukça hassas bir konudur. 

Bu kapsamda; Mahallemizde polis ekibi tahsis edilebilmesi ve güvenliği sıkı tutmak için pazar günü saat 14:00’da Muhtarlığımızda imza kampanyası başlatacağız tüm mahalle halkımızı imza atmaya bekleriz.”

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *